İçeriğe geç

Mart 2022 Numeroloji Yorumu

Numeroloji’ye göre Mart 2022, evrensel olarak 9’dur.
(3 + 2 + 0 + 2 + 2 = 9).

Bu ayın enerjisi, (9) tamamlanma, ve bırakma konusunda bize dersler verir.

Numeroloji olarak 9 aslında hem bir bitişi, kapanışı, hem de yeniden başlangıcı içinde barındırır. Değişimin geldiğini ve alıştığınız şeylerin hızlı bir şekilde değişimini görmek çoğunlukla sarsıcıdır. Ancak numeroloji 9’un taşıdığı enerji hepimize zamanı geldiğinde bırakabilmenin yaşamımız için gereklilik olduğunu hatırlatıyor.

Numeroloji döngüsündeki son sayı olarak 9, kapanış enerjisi olarak amacı bizi özgür kılmaktır. Neyden mi? Tutunduğumuz ve tuttuğumuz her şeyden! Artık bize hizmet etmeyen her şeyden… Tüm bu şeyleri hayatımızdan çıkarma zamanı. Bu yüzden sistem sizi zorlamadan siz isteyerek bırakın.

Yaşamınızda kısır döngüye girmiş hiç bir yere ilerlemeyen iş, proje, ortaklık, ilişki, arkadaşlık vs. için son vermek pişmanlık duymadan bitirme zamanı.


Numeroloji olarak 9, bitirme yanısıra tamamlanma enerjisini de verir.
Dolayısıyla beklentide olduğunuz bağlamanız gereken yarım kalmış işler varsa evrak işleri, tutulmayan sözler, hatta dağınıklık veya düzenlenecek eşyalar v.s. bu zamanı bunları tamamlanma durumuna getirmek için değerlendiriniz. Mart ayı boyunca kendinizi özgürleştirmek için çalışın ve yeni sorumluluklar almaktan kaçının.

Bu ay araştırın, tanışın, sohbet edin, plan yapın, ancak mümkünse kendinizi hiçbir şeye adamayın. 9 enerjisi (Mart ayı boyunca) numerolojide enerjisi sönmüş zamanı dolmuş her şeyden tamamen uzaklaşmak ve yeniye yer açmakla ilgilidir. O yüzden yeni ay gelmeden bu boşlukları doldurmamaya dikkat edin.
Unutma değişim seninle başlar.

Güzel müjdeli haberler alabilmek dileğiyle, 2022 Mart ayının tüm dünya ve insanlık için barış ve huzur dolu bir ay olmasını diliyorum.
Astro- Numerolog İlkay AS
.
.
Eğitim ve Danışmanlık için 05537055050

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?