NEFES KOÇLUĞU EĞİTİMİ

NEFES KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Eğer zihnindeki sesi susturamazsan, içindeki öz’e bağlanamazsın! Gözlerini nazikçe kapat, burnundan derin bir nefes al ve sadece nefesini takip et .

Nefes Koçluğu Eğitimi; doğru nefes alma, diyafram kullanımı, nefes teknikleri, nefes farkındalığı, bilinçaltı çalışmaları, meditasyonlar gibi farklı konu başlıklarını içermektedir. Kadim ve modern nefes tekniklerinin harmanlandığı farklı bilgiler ve deneyimlerle sentezlenmiş bir bilinçaltı temizliği çalışmasıdır. Amaç; Kendini keşfetmek, potansiyellerini geliştirmek, şifalanmak, Bilinçaltı istenmeyen duygu ve düşünceleri arındırma, kendinle ve farkında olmadığın duygularınla yüzleşme, zihinsel kontrol ve odaklanma sağlama ve bilinçli farkındalık oluşturmadır.

Nefes Koçluğu Eğitimi, enerjisel ve bilişsel farkındalığa inanan ve bu farkındalığı daha geniş kitlelerle paylaşmak isteyen tüm herkes için uygundur. Spor, şarkıcılık, konuşma eğitimi, bilinçaltı sağaltımı, dikkat, gevşeme, hipnoz, manyetik şifa, farkındalık, kişisel gelişim, yaşam koçluğu ve daha birçok çalışma nefes konusunu kapsamaktadır.

4 günlük eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar “Nefes Koçu” Olarak Sertifika almaya hak kazanırlar.