İçeriğe geç

Nisan 2022 Numeroloji Yorumu

(4 + 2 + 0 + 2 + 2 = 10 ve 1 + 0 = 1).
Bu ayın enerjisi (1) başlangıçlar, yeni ve yeniliklerdir. Nisan ayı Numerolojik döngü olarak da yeni takvim döngüsüdür. 1 Nisan 2022 güzel enerjili 1 sayısı ile bize merhaba dedi.. Mart ayında 9 evrensel ay enerjisini hayatımızda bize engel olan ve aşağı çeken her şeye veda ederek geride bıraktık. Bir çok sahnede perdeleri kapattık. Yeni başlangıçlar yapmak ve kararlar almak için işte burdayız ve yolumuza yeni adımlarla devam ediyoruz.
Nisan, enerjisi güçlü bir aydır. Toprağın ve havanın değişim hareketi ile tüm doğanın uyanışı başlar. Bizler de bu uyanışı hücrelerimize kadar hissederiz. Nisan ayında kalp ritminiz doğanın ritmine ayak uydurur. İçinizde yaşama karşı güçlü bir sevgi akışı başlar. Bu ay içerisinde 5 element enerjisini (Ağaç, ateş, toprak, metal, su) yaşam döngünüzde aktive ederseniz evrensel yasalara uyumlanır ve dengelenirsiniz. En pratik 5 element ritüeli olarak doğada vakit geçirip, toprağa, ağaca, suya, güneşe kucak açmak hepimizin yaralarını saracak ve ruh-zihin-beden bilincimizi güçlendirip dengeleyecektir. Bu ritüel 5 duyu ile var olanı deneyimlemek ve duyumsamaktır.
Kendini yeniye açmak ve evrene ben yeniden başlamaya hazırım demektir.
1 sayısının yaratıcılığı ve cesaretini en iyi şekilde değerlendirip harekete geçmektir.
Peki sen hangi projeleri, fikirleri veya girişimleri hayata geçirmek istiyorsun?
Artık sahne senin!
Başlamak için doğru an şimdi!
Seni korkutan ve ulaşılmaz hissettiren şeyin mümkün olduğunu deneyimleme zamanı. Unutma!, “MÜMKÜN DEĞİL” henüz gerçekleşmemiz bir olasılıktır.
1 Evrensel Ay çok sık gelmez, bu nedenle 30 günü en iyi şekilde değerlendir .
İsteklerin için risk al.
Kendini ortaya koy.
Kendini ifade et, konuş.
Harekete geç,
Bencil olmak her zaman olumsuz ve kötü olmak zorunda değil. Önce ben demek bencillik değil, farkındalıktır. Çünkü benim için bu evren ben varsam var. Eğer yoksam benim için bir evren de yok.
Yapabileceğine inan. Sen kendine inanırsan tüm evren sana inanır. Nisan 2022, yaşamında değişimi başlatman ve hareket geçmen için sana fırsat sunuyor adeta yalvarıyor.
Hadi o zaman harekete geç!
Nisan ayının yani 1’in kolektif enerjisi, büyük olasılıklar, fırsatlar, liderlik, yenilik ve macerada atılımların gerçekleştiği anlamına gelecektir. 1 Nisandayız hepimiz canlanmış ve güçlü hissediyoruz ve “yapabilirim” dediğimiz her an ilahi evren tarafından destekleniyoruz. Bu yüzden bu ayın enerjisinden en iyi şekilde yararlanın!

1 Evrensel Ayının olumsuz tarafı özellikle coşkulu kalabalıkları sevenler için biraz izole edici gelebilir. Dünya size yeni başlangıçlar açarken, dostluk ve ikili beraberlikler için daha az zaman olabilir. Ancak bir sonraki ay (Mayıs) en yakınlarınıza ve sevdiklerinize daha güçlü olarak dönmek için bolca zamanınız olacak. Şimdilik gücünüze yeni potansiyelinize odaklanın.
NİSAN 2022 ayı dünya üzerinde birçok ulus için genel ve yerel kutlamaları, farkındalık günlerini ve kutsal zamanları da içinde barındırıyor. Nisan Tüm Müslüman alemi için ramazan oruç ayına da ev sahipliği yapacak 1 Nisan gecesi başlacak olan ramazan bereketi 30 Nisan tutulacak son oruç günü ile bitecek. Bu muhteşem Nisan dünya şaka günü ile başlayarak 30 gün içinde ayrıca otizm farkındalık, dünya günü, paskalya, sokak hayvanları günü, dünya sanat günü, dünya dans günü gibi daha birçok önemli anma ve kutlama da yaşamımızda olacak.
Nisan 2022 ‘nin tüm ilahi evren, dünyamız, ülkemiz ve sahip olduğumuz kendi evrenimiz için sağlık, huzur, neşe, sevgi, şükür, dua, barış, birlik beraberlik, bolluk ve bereket dolu bir ay olmasını dilerim.
Hayırlı ramazanlar…

Astro-Numerolog İlkay AS
Eğitim ve Danışmanlık için 05537055050

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?