İçeriğe geç

Numeroloji Danışmanlık

İlahi yazılımınız doğum tarihiniz ve Adınız-Soyadınızdaki kodlarda gizlidir. Güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenip hayat yolunuzu farkındalıkla yürüyeceksiniz.

Numeroloji ile şans faktörünü ortadan kaldırıp kendi yolunuzu belirleyin.

Adınız ve soyadınız, tam doğum tarihiniz üzerinden yapılan kapsamlı bir çalışma ile kendinizi yeniden keşfetmiş olacaksınız. Bu kadim öğretim sadece bir hesaplama yöntemi değil, derin bir farkındalık ve bilgi içermektedir. Numeroloji analizinde ve eğitiminde Batı, doğu öğretileri yanı sıra, anadolu numeroloji ve çin astrolojisi öğretilerinden de faydalanılmaktadır. Bu noktada yaşamınızda ki dersler, eksik kapılar (çakralar) eksik ya da fazla kodlar (anahtarlar) nelerdir? Yaşam amacınız nedir? Güçlü yönlerinizi nasıl değerlendirebilirsiniz? Zayıf yönlerinizi nasıl güçlendirebilirsiniz?

Eksik ya da fazla elementler neler?

İlahi yazılımımda hangi renkler ve sayılar var ya da eksik? Bunları tamamlamak ve dengelemek için neler yapmak gerekli?

İlişkilerimde doğru adımlar atmak, ilerlemek ve güçlenmek için aktive etmek gereken kodlar hangileri? Kaderimi nasıl yürüyorum?

Ruhum bu dünya da benden ne istiyor? Kişiliğim ile yaşamımda uyumlu bir ilerleme içinde miyim? Zirve zamanlarım hangi yaş aralıklarım? Önemli yıllarım neler? Bu yıl ve sonra ki yıllar benim için hangi enerji akışı içinde olacak hangi çalışmalar için uygun?

Ve daha bir çok bilgiyi duymaya hazır mısınız? Duydularına şaşırmaya ve kendi yolunuzu kendi geleceğini inşa etmeye hazır olun.

Eğitim ve Danışmanlık almak için iletişime geçiniz. 05537055050

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?