Theta Healing®

Theta Healing®

Theta Healing® yaşamınızı mucizevi şeklinde değiştirebileceğiniz fiziksel, duygusal ve ruhsal seviyelerde arınma sağlayan, derin meditasyon halinde (Theta frekansında) gerçekleşen bir dua tekniğidir. Kişinin kendine, özüne dönme, kendinizi keşfetme, yaşam amacını hatırlama yolculuğu da denilebilir.

Adını Theta beyin frekansından alır. Bu durumdayken beyin dalgaları saniyede 4-7 Hz kadar yavaşlar Theta çok derin bir rahatlama durumudur. Bilincin ve bilinçsizliğin buluştuğu köprüdür. Anılar ve hisleri tutar. Ayrıca tavırlarımızı, inançlarımızı ve davranışlarımızı idare eder.Theta seansları aynı zaman da geçmişten gelen tüm yüklerden arınma, atalarımızdan bize genetik yol ile aktarılan yetenekleri, gücü hatırlama ve kullanabilme yolculuğudur.

Bilim adamlarının E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde insanlar da mutluluk ve huzurun Theta dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebilir ve evrendeki yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

 Theta Healing bizim mevcut düşünce şeklimiz ve davranışlarımızı, bilinçaltımızdaki negatif kalıpları değiştirerek, yenilememize yardım eder.

Theta Healing yöntemi ile deneyimlemekte olduğumuz durumları değiştirmek mümkün ve çok kolaydır.

Yapılan değişiklikler an’da olur ve kas testleri ile teyit edilir.

Yaşamımızda karşılaştığımız durumlar ve insanlar tamamen bizimle ilgilidir. Bilinçaltımızdaki kalıplar ve düşünce şeklimiz yaşamımızı yaratır. Değiştirmek istediğimiz her ne varsa, kendimizde değişiklik yaparak ve bilinçaltımızda temizlik yaparak sağlanabilir.

Eğer çok kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltı kalıplarınızı değiştirmek ve yaşadığınız zorluklardan kurtulmak istiyorsanız; Theta Healing çalışmaları tam size göredir.

Thetahealing Tekniği;

Theta frekansında yapılan bu meditasyon tekniği ile bilinçaltı temizliği, atalardan aktarılan travma, şok, kayıp, acı vb. gibi duygusal olarak kişiye hizmet etmeyen duyguları bilinçaltı kayıtlarından arındırıp yerine pozitif olumlama yüklenir. Seans boyunca kişinin bu travma kayıtları etkilerinin pozitife dönüştürülmesi ile birlikte kişinin algısal ve sezgisel olarak düşünce şekli değişir.

Bu teknik ile DNA aktivasyonu yanında, çakra enerji blokajlarının temizlenmesi, enerji alanının temizlenme işlemi, koruyucu meleklerle ve yüksek benlik (higher self) ile iletişim kurmak da mümkündür.

Theta Healing Faydaları Nelerdir?

  • Kendi hayatınızın kontrolünü ele alıp, size ait realiteye yaşamanızı, hissetmenizi sağlar.
  • Dünyaya farklı bakmanıza sağlar, mutluluğunun asıl ne olduğunu hissettirir.
  • Mutluluk aslında hep bizim içimizde olduğunu ve onu dışarda aramamıza gerek olmadığını farkına varmanızı sağlayan veren tekniktir.
  • Thetahealing tekniği ile hayatımızda oluşan tıkanıklıklar hızlı, kolay ve nazik bir şekilde çözümlenir ve en derin blokajları ortaya çıkar…
  • Kronik hastalıklardan, depresyondan, bağımlılıklardan, finansal problemlerden özgürleşmenin sağlıklı bir yoludur.

Theta Healing Tekniğini Kimler Seçmelidir?

 Thetahealing tekniği ile mükemmel sağlığa, ideal kilonuza, bolluğa ve berekete kavuşabilirsiniz. Her şeyin istediğimiz gibi olmasına engel olan tek şey bizim zihnimiz ve atalarımızdan bize aktarılan ama bugün bize hizmet etmeyen inançlardır. Düşüncelerimizin gücünü kullanarak istediğiniz hayata kavuşabilirsiniz.

ThetaHealing tekniği finansal problemlerinizi, kişisel gelişim, ilişkiler kariyer, kendine güven, yetersizlik, motivasyon, alerjiler, duygusal problemler, bağımlılıklar, suçluluk duyguları, korkular, fobiler, kızgınlık, spritüal gelişim konuları geride bırakabilmek için kullanabilirsiniz.

Theta Healing Nasıl Yapılır?

ThetaHealing tekniğinin farkı, bu beyin dalgası durumuna bilinçli ve açık bir zihinle ulaşılabiliyor olmasıdır.

 “Theta” zihin durumunda, bilinç ile bilinçaltı ( ya da bilinçdışı) alan arasındaki perde nazikçe kalkar ve bilinç açık olarak, kişi bilinçaltındaki kısıtlayıcı unsurları kolayca bulup değiştirebilir.

Theta durumu, günlük hayatımızda, rüyaları gördüğümüz uyku haliyle ya da huşu içinde dua ettiğimiz durumlarda deneyimlediğimiz zihin durumudur. Uygulamalar sırasında, uyku ya da hipnoz durumu olmadan, tamamen açık bir zihinle, bilincin ve bilinçaltının yeniden programlanması yapılır.

hızla akan zaman içinde, hayat yolumuzda ve hayat amacımızda ilerlememizi engelleyen, genetikten ya da başka zamanlardan ya da çevre etkilerinden gelen kısıtlamaların, zorlanmaların, blokajların etkisinden, kolayca kurtulmamızı sağlayan; hızlı, etkili, verimli bir iyileştirici tekniktir.

Kendinizi olduğu gibi kabul ederek, düşüncelerinizle ve geçmişinizle barışıp, ruh, beden ve zihni dengede tutarak yaşamaya seçer misiniz? 

Theta Healing Etkisi

Theta Healing etkisinin anlaşılması acısından beyin dalgalarının frekanslarını bilinmesinde fayda görüyorum. Theta beyin dalgası derin uykuya geçmeden önceki frekanstır (4-7.5hz arası). Normal şartlarda beynimiz beta frekansındadır. (13-30 hz). Bu frekansta yapılan meditasyon bilinçaltının açılması acısından önemlidir.

Danışanın travmalarıyla ilgili ya da DNA’larına atalarından aktarılan genetik, kalıtımsal duygu, düşünce, inanış ile ilgili çalışma yapılırken hayatını olumsuz yönde etkileyen inanış yerine, en uygun olumlama yüklenir. Tarlaya tohum ekmeye benzer bu işlem ve çok hızlı sonuç alınır.

Hayal ettiğiniz şeyin önünde tek engel yine “Siz”siniz. Kendinize bir iyilik yapın ve önünüzden çekilin. Korkularınız, varsayımlarınız, hatta o hayallerin olma ihtimalini küçümseyerek realist olduğunu düşünen yine sizin bilinciniz ve tabii ki alt bilincinizde bu inançları destekleyen kaygılarınız da buna sebep.

Hayal ettiğiniz her şeyi hak ediyorsunuz, yeter ki kendinizle yüzleşmeye ve içe dönmeye ve bilinçaltınızdaki gerçeklikleri keşfetmeye cesaretiniz ve inancınız olsun, ve evet bu mümkün, nasıl olacağı ile ilgilenmeyin, bırakın, sadece akışta kalın. Sonuca odaklanarak dirençte göstermeyin

 

Kaç Seans Almalıyım?

Thetahealing çalışmalarında her seansta belirlenmiş olan tek konu üzerine çalışılır. Örneğin konu ilişkiler ile ilgiliyse seans bu konu üzerine kas testleri, temizlikler ve his yüklemeleri olarak gelişir. Konunun kişi üzerindeki etki ve duygu yoğunluğu, bilinçaltı seviyesinde ki dönüşüme bağlı olarak, tek seans yeterli olabildiği gibi bir kaç devam seansıda gerekebilir.

Vianna Stibal Kimdir?

Vianna Stibal, ruhsal felsefe ve meditasyon tekniği ile ThetaHealing® tekniğini bulan, dünya çapında bu tekniği öğreten ve gelişmesindeki öncüsüdür. Yakalanmış olduğu kanser hastalığından arınmış olduğuna ve iyileştiğine şahit olduktan sonra, kendisini bu meditasyon yöntemine adayarak, daha fazla teknikler üretmeye başlamıştır. Ve başka kişilerin tedavisine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Vianna’nın savunmuş olduğu düşünce, “Var olan her şeyin yaratıcısı ile bağlantıya geçtiğimizde beyin dalgalarımız direk olarak Theta zihin haline geçmektedir. Bu eylem gerçekleştiğinde istediğiniz her şeyi değiştirebilir, yaratabilir, iyileştirebilirsiniz.

Kuantum mantığına dayanan yöntemin ana kuralı, “Gözlemci ve Şahit Olma” işlemidir. Kişi hayatındaki değişikliklerinin farkına vardığında ve nasıl mutlu olduğunda, iyileştiğini gözlemler ve buna şahit olduğunda, Thetahealing® de amacına ulaşmış olur. Bilinçaltınızda yaşadıklarınızı, günlük hayata aktarmanızı sağlayacak bu yöntem, istediğiniz ve dilediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacaktır. Kendinize zaman ayırmanız gerektiğini savunan düşünce, sorunun kaynağına ve yaratıcının gücüne yardımına inanınca her şeyin üstesinden gelebileceğini savunmaktadır.

Tüm dünyada seminerler vererek ırk din dil gözetmeksizin tüm insanların tedavisine ve aydınlanmasına yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

Bizi Takip Edin
Nefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50