Neoenerji Metodu® Merak Edilenler

Neoenerji Metodu® Merak Edilenler

Neoenerji Metodu®  ilkay AS’ın kendi içsel yolculuğu sırasında yaşadığı deneyimler sonrasında ortaya çıkmış enerji çalışmalarına verdiği ve Türk Marka Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş enerji çalışma sisteminin adıdır. Yapılan tüm çalışmalar bu marka adı altında kayıt edilmektedir.

Neoenerji güncel ve yüksek frekanslı, bioenerji bilgisini de içine alan, oldukça geniş kapsamlı yeni nesil bir kuantum enerji çalışmasıdır. 

Neoenerji çok daha geniş kapsamlı ve güncel enerji frekansları ile çalışır. Oldukça hızlı, etkili ve sonuçları kalıcıdır. Kişinin yaşamını tümüyle iyileştirmesine ve kendi içsel uyanışını sağlar, yeni farkındalıklar oluşturur. Bioenerji bilgisini içerisinde bulundurmasına rağmen onun çok üzerinde bir çalışmadır.

Neoenerji, çocuk, kadın, erkek, her yaş grubunda kendi yaşamını iyileştirmek isteyen ve buna niyet eden herkese güvenle uygulanır. Yaşam deneyimleri sonucu incinmiş, kırılmış, yorgun düşmüş, hastalanmış, yanlışlar yaptığını düşünen, kendini yargılayan, içinde bulunduğu durumdan rahatsız olan, iletişim ve ilişkiler konusunda zorluk yaşayan, baş edemediği kadar sorunla boğuşan, işlerini yoluna koyamayan, sürekli aynı kısır döngüde yaşamaya çalışan, korkuları, kaygıları olan, kendi gücünü ortaya koyamayan, kendisine çıkış yolu bulamayan, yaşamında mutluluğu yakalayamayan, her şeye yeniden başlamak isteyen herkese…

Enerji çalışmalarında sistem bozukluğu olarak algılanan ama rutin yaşamda hastalık olarak bilinen ve kabul edilen tüm sonuçlarla çalışır. Ruhsal, fiziksel, bedensel ve zihinsel tüm dengesizlikler ve hastalık durumlarına güvenle uygulanır.

Seans sırasında kişi çoklu bir boyutsallık alanına dahil olacağı için muhteşem bir rahatlama ile neoenerji alanına çekilir. Zaman zaman görsel vizyonlar, yaşamından kesitler ya da renkler ışık kümeleri, dolanık iplikçiklerin bedeninden çekilmesi, ısınma, soğuma  v.s. olabileceği gibi, farkında olmadan rahat bir uykuya geçebilir. Bazı durumlarda bedensel etkilerle hissedilir ve gözle görülür titremeler, çekilmeler, uyuşma, karıncalanma ya da fiziksel kas hareketleri, seyirmeler gözlenebilir.  Duygusallaşma, ağlama isteği ya da gülme, derin nefes alma ihtiyacı v.b. durumların da yaşanabildiği görülmüşütür. Bu tamamiyle seans alan kişinin kendi deneyimiyle açığa çıkan bir olgudur.

 

 

 

Neoenerji çalışmalarında hastalık yaşanılan etkilere bir tepki olarak ortaya çıkan ruhsal, bedensel ve zihinsel sonuçlardır. Mutlak Bilince uyumlanarak kişinin bağlantısallığı güçlendirilir ve bilincin iyileşmesi ile kişi kendini evrensel boyutta yeniden konumlandırır. Dolayısıyla herkes için aktivasyon ve güncelleme seansları önerilmektedir.

Hiç bir şekilde yan etkisi olmadığı gibi son derece etkili, hızlı ve güvenlidir. Kişinin kendisini deneyimleyip hakikate giden yolda rehberlik eden bir çalışmadır.

Seansa ve bağlantıya niyet ettiğiniz ve izin verdiğiniz an’da kendi güncel aktivasyonunuz akmaya ve hızla bağlantısal bir alana çekilerek enerjisel olarak dengelenip yaşamınız iyileşmeye başlamış olur. Sürecin tamamlanması yani değişimin bütünüyle sağlanması kişinin travmalarının yaşanılan etkilerin yarattığı duruma bağlı olarak 40 günlük bir zaman dilimine yayılabilir. 

Neoenerji Uygulaması 3 seans olarak denge ve uyum sürecini başlatır. Seans alan kişinin yaşam sahnesinde ki dolanıklığına ve aldığı travmatik etkilere bağlı olarak seans sayısı belirli bir aradan sonra devam seansı gerekebilir.

Size yakın bir uygulayıcımız olmadığı zaman bulunduğunuz yerden evinizden iletişime geçip randevu alıp bire bir yüz yüze seanslarda olduğu gibi yapılan çalışmalardır. 

Süreç ve etki bakımından yakından ve uzaktan çalışmaların hiç bir farkı yoktur.

Enerji ve Bilinçaltı Seans ücreti 350 ₺ 

3 Seans Paket Ücreti: 1000 ₺

Regresyon ücreti: 400 ₺

Mekan Temizliği: 1200 ₺

 

Bu alanda profesyonel çalışmalar yapan herkesin katılabileceği gibi kişisel gelişim, enerji çalışmalarına ilgi duyan ve bu alanda çalışmak profesyonel bir bakış açısı kazanmak isteyen herkes katılabilir.

Evet, eğitime katılan tüm kursiyerler uygulamaları kolaylıkla öğrenebilir.

Hedefiniz ve niyetiniz önce kendi yaşam kalitenizi iyileştirmekse seans almalısınız. Ama hem kendimi  ve ailemi şifalandırmak hem de enerjii çalışmaları yapmaksa eğitim sizin için uygun bir seçim olabilir.

Eğitim 3 Aşama olarak ya da tek bir eğitim planı olarak işlenir.

 (Detaylı içerik içi  Neoenerji Koçluk Eğitimi sayfasını ziyaret ediniz.)

Güncel eğitimler için etkinlik takvimi sayfamıza göz atın.

 

Eğitim 3 Aşamadan oluşur.

  1. Aşama Neoenerji uygulayıcılık eğitimidir. Kişisinin enerji çalışmaları yapması için kesinlikle yeterlidir. Uyumlamamalar, aktivasyon, el verme içerir. Temel bioenerji bilgisi ile katılımcının ihtiyacı olan tüm detaylar ve uygulamalar öğretilir. (Detaylı içerik için Etkinlik Takvimi ya da Neoenerji Eğitimi sayfasını ziyaret ediniz.)

Eğitime katılan herkes eğitimi tamamladığına dair sertifika ile belgelendirilir. Eğitimin sonunda Lisanslı Uygulayıcı olarak Neoenerji Metodu resmi sitesine kaydedilir.

Enerji Koçluğu 60 saatlik bir eğitim programıdır.

Yüz yüze/Canlı Eğitim Ücreti: 4200 ₺

ONLINE/Canlı Eğitim Ücreti: 3800 ₺

 

Neoenerji Eğitimi 3 Aşamalı bir eğitimdir. 15 Eylül 2020 tarihi itibariyle güncel ücretler şöyledir;

  1. Aşama ücreti: 2200 ₺
  2. Aşama Ücreti: 2200 ₺
  3. Aşama Ücreti: 2200 ₺

Eğitim duyuruları internet sitelerimizde ki etkinlik takviminde  sosyal medya hesaplarımızdaki sayfalarımızda duyurulmaktadır. Eğitimler; yüzyüze İstanbul Beylikdüzü’nde ya da online gerçekleşmektedir. 

Eğitime katılıp neoenerji uygulayıcısı olan herkes için eğitim sonrası rehberlik daima devam etmektedir.  Bir sonra açılacak olan aynı eğitime ücretsiz katılma ve uygulamalarını geliştirime hakkına sahiptir. Aynı zaman da whatsapp grubuna dahil edilerek sürekli güncel bilgi alması ve iletişimde kalması sağlanır.

Bize iletişim numaralarımızdan arayarak, whatsapptan ya da mail adresinden yazarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Nefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50