Access Bars® Merak Edilenler

Access Bars® Merak Edilenler

Access Bars® Barlar başımızda bulunan ve 32 noktadan oluşan bir dizindir. Bu noktalara hafifçe dokunularak beynimizde ve bedenimizde sıkışıp kalan eski enerjiler serbest bırakılır, bu sayede muhteşem ve çok kolay bir değişim dönüşüme olanak sağlanır. Türkçe çevirisinde Erişim Çubukarı ifadesine de yerverilir. Burada bilince erişimden bahsedilir. 

Başımızın üzerinde bulunan ve çalışma sırasında farklı yerlerde bulunan 32 noktanın her birine BAR (Türkçe çevirisinde çubuk olarak da ifade edilebilir) adı verilir. 

Her seans birbirinden farklıdır. Oluşacak en kötü netice bedeninize muhteşem bir masaj yapılmış gibi rahatlayacaktır. Olabilecek en iyi sonuç ise tüm yaşamınız kolaylıkla değişecektir.

En çok raporlanan sonuçlar;

-Zihinsel rahatlama

-Olaylara bakış açısında olumlu değişim,

-Sorunlara daha çözümcül ve hızlı çözüm bulabilme,

-Artan bir huzur ve rahatlık duygusu,

-Geçmişte bizi çok fazla sarsan, üzen konulara daha az tepki verme,

– Daha derin olan ve daha dinlenmiş kalkılan uyku süreci,

-Seans öncesinde sizi rahatsız, huzursuz eden bir konunun, seans sonrasında sizi hiç bir şekilde etkilememesi.

 

Access Bars, çocuk, kadın, erkek, her yaş grubunda kendi yaşamını iyileştirmek isteyen ve buna niyet eden herkese güvenle uygulanır. Yaşam deneyimleri sonucu incinmiş, kırılmış, yorgun düşmüş, hastalanmış, yanlışlar yaptığını düşünen, kendini yargılayan, içinde bulunduğu durumdan rahatsız olan, iletişim ve ilişkiler konusunda zorluk yaşayan, baş edemediği kadar sorunla boğuşan, işlerini yoluna koyamayan, sürekli aynı kısır döngüde yaşamaya çalışan, korkuları, kaygıları olan, kendi gücünü ortaya koyamayan, kendisine çıkış yolu bulamayan, yaşamında mutluluğu yakalayamayan, ve alıp kabul etmeye gönüllü olan, her şeye yeniden başlamak isteyen herkese…

Seans alacak kişi düz bir zemine sırt üstü uzanır, ya da yatamıyorsa oturur. Access Bars uygulayıcısı danışanın baş bölgesinde elleri ve parmak uçları ile başın üzerindeki bu noktalara farklı kombinasyonlar ile nazikçe dokunuşlar yapar.

Seans sırasında kişiler çoğunlukla yoğun bir gevşeme, rahatlama ve uykuya meyil hissettikleri hatta çoğunlukla seans sırasında uyudukları gözlemlenmiştir.

bunun yanı sıra yaşanan diğer seans sırası deneyimleri şöyledir;

-Geçmişte yaşadığı olaylar ya da çocukluğundan vizyonlar,

-Farklı renklerin ya da ışık kümelerinin, gözünün önüne gelmesi,

-Duygusallaşma ve ağlama isteği,

-Enerjinin çoşkuyu yükseltmesi ve gülme isteği,

-Bedende fiziksel tepkiler (kas seyirmesi, üşüme v.b. )

 

 

 

Eğer merak ediyor ve deneyimlemek istiyorsanız evet! 

Hiç bir şekilde yan etkisi olmadığı gibi son derece etkili, hızlı ve güvenlidir. 

Seans başladığı an itibariyle kişi rahatlama hissiyle etkilerini görmeye başlar ve yapılan seansın etkisi yükselerek devam eder. genellikle 7 gün için de gelmesi gereken etki seviyesine ulaşır.

Bu tamamen kendinize, yaşamınıza ne katmak istediğiniz ve arınmaya çalıştığınız olayın boyutu ile bağlantılı olarak değişkenlik gösterir. 1 seansta elde edilen ve gözlemlenen sonuç ile bazen 8-10 seansta tam olarak farkedilemeyen etki alınabilir. Bu danışanın yaşamında ki travmaların, sorunların azlığı ya da fazlalığı ile de bağlantılıdır. Güçlü devam eden bir etki için en az 3-5 seans deneyimlenip ardından ihtiyaç halinde belirli aralıklarla tekrar edilmesi tavsiye edilir.

,

Access Bars bizzat dokunarak ve bedenin alıp kabul etmesi ile ilgili olduğu için UZAKTAN UYGULAMA  YAPILAMAZ. (Uzaktan yaparım diyenlere itibar etmeyiniz.)

Barlar herhangi bir yaşamımız esnasında beynimizde elektriksel olarak depolanan tüm değerlendirmeleri, düşünceleri, hisleri, duyguları, kararları, yargılamaları ve inançları bulup serbest kalmalarını sağlar. Serbest bırakma süreci Barlara dokunulduğu zaman oluşur, bir başka söyleyiş biçimiyle bu dokunuşlar sayesinde birikmiş çöpler atılır.

Evinizde sigorta atması sonucu aniden elektrik kesildiğini düşünün, sigortayı bağladığımızda yada otomatik şalteri kaldırdığımızda elektrik nasıl geliyorsa, Barlara dokunulduğunda da ışıklarınız yanar. Evrenin enerjisini kullanıma hazır hale gelirsiniz. Evrenin enerjisini kullanmak daha huzurlu, daha kolay, daha neşeli ve ihtişamlı bir yaşam sürmeniz sonucunu doğurur.

Bio geri besleme uzmanı pek çok doktor bir saatlik seansların sonunda beyin dalgalarının Beta dalgalardan çok daha rahat olan Teta dalgalara dönüştüğünü raporlamışlardır. Bu konu hakkında çalışmalar yapan bizler şanslıyız, çünkü yıllardır biliyoruz ki Access Bars uygulamaları beynin elektriksel fonksiyonlarını değiştirebilmektedir.

Access Bars seansı oratalama 60-70 dakika civarında sürmekle birlikte … Enerji akışına ve yaş grubuna bağlı olarak süre azalıp çoğalabilir.

Evet uygulanabilir. Onlar çok daha sevgiyle ve yargısız alıp kabul edecekleri için onlara en yüksek faydayı çok kısa sürede sunmuş olacaksınız.

Çocuklarda öfke kontrolü, sinirlilik, kontsantrasyon sorunu, dikkat dağınıklığı, ders başarısının arttırılması ve ergenlik sürecinde yaşanan değişimlerin daha sakin ve kolay geçmesi için rahatlıkla tercih edilebilir ve çözüm sağlar.

Çocuklarda Bars seansları çok daha hızlı yapılabilir. Seans sürecinde sıklıkla tutulan noktanın yeterli sürede tutulduğunu ve ne zaman diğer noktaya geçilmesi gerektiğini söylerler. Bebekler ise çok daha hızlıdır.

 

Hedefiniz ve niyetiniz önce kendi yaşam kalitenizi iyileştirmekse seans almalısınız. Ama hem kendimi  ve ailemi şifalandırmak hem de uygulama yapmaksa eğitim sizin için uygun bir seçim olabilir.

0 553 705 5050 numaralı telefondan bize ulaşarak seans randevusu alabilirsiniz.

Seansı İlkay AS bizzat kendisi yapıyor. Access Conscioussness’ ın kayıtlı Access Bars Eğitmeni ve  uygulayıcısıdır.

Access Bars Eğitimleri her yıl global olarak güncellenmektedir.

Türkiye için belirlenmiş eğitim ücretini güncel eğitim takviminde bulabilirisiniz.

Eğitim duyuruları internet sitelerimizde ki etkinlik takviminde  sosyal medya hesaplarımızdaki sayfalarımızda duyurulmaktadır. Eğitimler  İstanbul Beylikdüzü’nde gerçekleşmektedir. 

Eğitime katılıp neoenerji uygulayıcısı olan herkes için eğitim sonrası rehberlik daima devam etmektedir.  Bir sonra açılacak olan aynı eğitime ücretsiz katılma ve uygulamalarını geliştirime hakkına sahiptir. Aynı zaman da whatsapp grubuna dahil edilerek sürekli güncel bilgi alması ve iletişimde kalması sağlanır.

Bize iletişim numaralarımızdan arayarak, whatsapptan ya da mail adresinden yazarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Nefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50