İçeriğe geç

Enerji Koçluğu Eğitimi

ONLİNE/ YÜZYÜZE YENİ NESİL YÜKSEK FREKANSLI NEOENERJİ EĞİTİMLERİ İLE SİZ DE LİSANSLI ENERJİ KOÇU OLABİLİRSİNİZ.

*Eğitimlerimiz Neoenerji®️, Neoenerji Metodu®️ Marka Patentli ve Lisanslıdır.
Neoenerji Metodu®️ nedir? 
Yüksek bilinç alanında ruh, beden ve zihnin enerjetik denge ve uyumudur.
Neoenerji®️ çalışmalarında bireyin değişim ve dönüşümü değil, yaşamla bütünleşmesi hedeflenir.

ENERJİ KOÇLUĞU PROGRAMI

Türkiye’de ilk ve tek olan enerji koçluğu programıdır. Bio enerji eğitimleri ile başlayıp kuantum enerjinin bütünsel yaklaşımları yanı sıra bilinç, bilinçaltı çalışmalarını da kapsar. Bütünsel yaklaşım enerji çalışmasını kişinin sadece bedeni ve şifalanması için değil tüm yaşam alanını kapsayarak ele alır. Dolayısıyla eğitim içeriğinde, bioenerji,  kuantum enerji, mekan temizliği, koçluk ve enerjetik bilinçaltı konuları öğrenilir ve çalışılır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar hem neoenerjist hem de bilinçaltı dönüşüm koçu olurlar. Profesyonel olarak çok daha bilinçli ve güçlü olarak hizmet sunarlar.

  • Katılım Şartları; Enerji çalışmalarına ilgi duymak, yaşamında bu alanda ilerlemek kendisine, ailesine ya da profesyonel olarak çalışmalar yapmaya istekli olmak, kişisel gelişim ve koçluk çalışmalarında kariyer hedeflemek,
  • Daha önceden 1. Ve 2 seviye Neoenerji Eğitimlerini başarı ile tamamlamış olan lisanlı profesyonel uygulayıcılarımızda dilerse Neoenerji Koçluğu programına dahil olabilirler.
  • Neoenerji Dönüşüm Koçluğu Eğitim Programı toplam 52 saatlik bir programdır.
  • Program 3 modül halinde  2+2+2 toplam 6 gün sürmektedir.
  • Uzaktan 1’er saatlik 3 uyumlama ve aktivasyon seansı
  • Kursiyer program tamamlama ödevlerinden oluşur.

Koçluk Eğitimini Başarı ile tamamlayan kursiyerler “Neoenerji Koçu” olurlar. Profesyel olarak neoenerji seansları düzenleyebilir, enerjetik mekan temizliği yapabilirler.  Aynı zamanda noenerji bilinçaltı dönüşüm koçluk seansları yapabilirler.

Eğitimlerimiz uluslararası sertifikalı’dır. Lisanslı uygulayıcılarımız Türkiye resmi Neoenerji Metodu sitemizde yer alırlar ve ayrıca iletişimi sürekli kılmak adına sosyal medya iletişim gruplarımıza dahil olurlar.

Neoenerji Metodu®️ Kurucusu ve Eğitmen
İlkay AS
Eğitime katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz…
————————
☎️ 0 553 705 50 50
. . .,

Ödeme Seçeneklerimiz; Nakit,  Havale/EFT ve Kredi kartıyla ödeme mümkündür. Havale ve EFT seçenekleri için iletişime geçiniz ya da lütfen mesaj atınız.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için artık güvenli ödeme yöntemi Shopier kullanmaya başladık. İlkay AS Shopier sayfasında,  tarafımdan sunulan eğitim , seans ve fiziksel hizmetlere artık daha kolay ulaşabileceksiniz. Shopier sayfamızda Kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Shopier sayfamızda ki seminer, eğitim,  seans, danışmanlık hizmetlerimizden güvenli ödeme yöntemleriyle yararlanabilirsiniz.

SHOPİER MAĞAZA linkimiz:https://www. shopier.com/ilkayas

KREDİ KARTI SEÇENEĞİ İÇİN YANDAKİ SATIN AL ‘A TIKLAYARAK EĞİTİMİ SHOPİER MAĞAZAMIZDAN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.

Tarih

29 - 30 Mar 2021
Expired!

Zaman

11:00 - 18:00

Maliyet

₺5,300.00

Daha Fazla Bilgi

SATIN AL

Yer

Beylikdüzü/İstanbul
Kategori
İlkay AS

Organizatör

İlkay AS
Telefon
0 553 705 5050
E-Posta
ilkayas@nefesvegelisim.com
SATIN AL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?