İçeriğe geç

Access Bars Eğitimi

ACCESS BARS EĞİTİMİ (ULUSLARARASI SERTİFİKALI)

ACCESS BARS® NEDİR ?

Access Bars® Access Enerji Dönüşümü Sistemi (ACCESS CONSCIOUSNESS) içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Beynimiz gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm duygu ve düşüncelerimizin, algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır. Ve anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır.

Başımızın üzerinde bulunan duygu ve düşüncelerin depolandığı 32 enerjetik alan bulunur. Bars seansında bu noktalara hafifçe dokunularak burada birikmiş elektrik yükü ile birlikte varolan tüm kısıtlamalar ve blokajlar serbest bırakılır. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.

Her Bars seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında ve seans sonrasında enerji akışı kolaylaştığından blokajlar çözülmeye başlar. Kalıpların ve yargıların temizlenmesiyle birlikte:

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

* Yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Yapıcı bir bakış açısı kazandırır.

* Huzur, güven ve neşeyi arttırır.

* Hem rahatlamış hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesinde etkilidir.

* Öğrencilerde öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

* Odaklanmayı arttırarak hayattan daha fazla keyif alma, yaşamın içerisinde daha fazla var olma kapasitesine katkıda bulunur.

Seminerde; önce teorik bilgi verilecektir ve sonra Access kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in sunduğu Access Barsı anlattıkları video izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler Facilitatör gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak 2’şer bars seansı yapacaklardır.

Seni sınırlayan olumsuz duyguların, düşüncelerin, hislerin ötesine geçip ”KENDİN OL” maya ne dersin?

Gary Douglas’ın dediği gibi ; En kötü ihtimal, hayatınızın en iyi masajını yaptırmış gibi hissedersiniz. En iyi sonuç hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir.

Kolaylıkla Neşe’yle görüşmek dileğiyle…

Eğitim Saatleri: 10:00-18:00

*“Eğitim sonrası katılımcılara Access Bars Uluslararası Uygulayıcı Sertifikası verilmektedir..”

**Bu semineri birinci kez aldığınızda “Access Bars Uygulayıcısı” olur ve seans yapabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir “Access Bars Eğitmeni” olursunuz.

Sertifikalı Bars Eğitmeni (Fasilatör) BF : İlkay AS

İletişim: 0 553 705 50 50

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için artık güvenli ödeme yöntemi Shopier kullanmaya başladık. İlkay AS Shopier sayfasında,  tarafımdan sunulan eğitim , seans ve fiziksel hizmetlere artık daha kolay ulaşabileceksiniz. Shopier sayfamızda Kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Shopier sayfamızda ki seminer, eğitim,  seans, danışmanlık hizmetlerimizden güvenli ödeme yöntemleriyle yararlanabilirsiniz.

SHOPİER MAĞAZA linkimiz: shopier.com/ilkayas

KREDİ KARTI SEÇENEĞİ İÇİN YANDAKİ SATIN AL ‘A TIKLAYARAK EĞİTİMİ SHOPİER MAĞAZAMIZDAN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.

EĞİTİM ÜCRETLERİNE KDV DAHİLDİR.

_______________________________________

Access Bars ile ilgili videolar:

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 

Tarih

10 Oca 2020
Expired!

Zaman

10:00 - 18:00

Daha Fazla Bilgi

KAYIT OL
Kategori
KAYIT OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?