İçeriğe geç

Aralık 2022 Numeroloji Yorumu

Numerolojiye göre Aralık 2022,  Evrensel numeroloji sayısı 9’dur.

(1 + 2 + 2 + 0 + 2 + 2 = 9)

İşte hızla geçen günler haftalar ve aylar derken yine bir Aralık ayına merhaba dedik.

 Bu ayın enerjisi, bırakma konusunda çok ama çok değerli dersler içeriyor. Bırakmak aslında tutunduğumuz, umut ettiğimiz bağlandığımız, beslendiğimiz ve  terkedemediğimiz her şeyi kapsar.

Bizler numerolojik olarak 9 gördüğümüzde, değişimin geldiğini ve alıştığımız şeylerin artık hızlı bir şekilde hayatımızdan çıkacağını düşünürüz. Evet belki, biraz rahatsız edici olabilir bunu yapmak başlangıçta kolay değildir ama değişim sancılıdır. Ama düşününce yaşamın belirli kavşaklarında bu elzemdir. Bu aynı zamanda bitişlerle beraber yeni başlangıçların tertemiz sayfaların müjdesidir. 

Numeroloji döngüsündeki son sayı olarak 9 her zaman kapanışı getirir. Amacı bizi fazlalıklarımızdan özgür kılmaktır.

Belki de amacımızdan sapmış olma olasılığını düşününce ilahi sistemdeki bu döngü bizi tekrar merkeze izahlanmamız için harika bir fırsattır.

Hayatımızın gerçek amacına odaklanabilmemiz için zamanımızı, dikkatimizi ve yaşam gücü enerjimizi boşaltmanın zamanı…

Bu Ay muhtemelen bize odaklanmakta zorlandığımız ve yaşamımızda bir türlü toparlayamadığımız, dikkatimizin dağıldığı yeri gösterecektir. Kendinden kaçtığın ve buraya ne yapmak için geldiğini unuttuğunu neyi yapmaktan kaçındığını düşünüp hatırlama vakti.  Bu ay hayatınızdan çıkan her ne ise ya da kim ise şunu bilin ve farkında olun ki buna hizmet etmiyor, o yüzden isteyerek bırakın gitsin.

Bu basitçe serbest bırakmak anlamına gelebilir. Bir iş projesine veya hiçbir yere varmayan bir ortaklığa büyük bir son vermek ve onu pişmanlık duymadan bitirmektir.

Veya halletmeniz gereken bir dizi yarım kalmış iş varsa (evrak işleri, tutulmayan sözler, hatta dağınıklık veya olmaması gereken bir yerde bulunan eşyalar), o zaman bu zamanı bunları tamamlama durumuna getirmek için kullanın.

Mottomuz: Ya tamamla ya da bırak…

 Aralık ayı boyunca kendinizi her şeyden özgür bırakmak için çalışın ve yeni sorumluluk almaktan kaçının. 

 Araştırın, yeni insanlarla tanışın, sohbet edin, plan yapın, ancak kendinizi hiçbir şeye adamayın. 9 numeroloji sayısı tamamen uzaklaşmak ve yer açmakla ilgilidir. Ve boşalan alanımızı başlangıç noktasına gelmeden önce tekrar doldurmamaya dikkat edin!

Her şeyi nezaket ve şefkatle yapın. Başkalarına da saygı gösterin. Çünkü onlar da bu güçlü bitiş zamanından geçiyorlar. Ve bu süreçte kendimizi ve herkesi bağışlayalım. Biliyorum bazen kolay değil ama bunu yine de kendin için yapmayı deneyebilirsin. Geçmiş seçimlerinizden pişmanlık duyabilirsiniz, ancak sizi buraya getiren her hareketin iyi niyetle yapıldığını anlayın. Ve yolunuza devam etmek için yani geleceğinizi planlamak için, şimdi şu an da mükemmel bir noktadasınız.

Sağlıklı mutlu ve ruhunuza iyi gelen bir ay olması dileğiyle… Astro-Numerolog İlkay As

Eğitim ve Danışmanlık için 05537055050

Sohbeti başlat
Yardım İster misiniz?
Nefes ve Gelişim
Merhaba 👋🏻 Yardımcı olmamızı ister misiniz?