Access Bars Eğitimi

Access Bars Eğitimi

Access Bars (Bilince Erişim) Nedir?

”Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz?

Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu dokunuşlar sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır. Bedenimizde biriken olumsuz kayıtların enerji temizliğinin yapıldığı oldukça kolay ve neşeli bir çalışmadır.

 Access Consciousness® 174 ülkede geçerliliği olan uluslararası sertifikası olan sistemdir.

Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

The Bars® binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarını değiştirdi.

Access Conscioussness’ın sunduğu hayatı değiştiren teknikler, araçlar ve süreçlerden bir tanesi ve birinci basamağıdır. Arzu ettiğiniz hayatı yaratmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Pratik, dinamik ve yararlı, günlük yaşamda daha bilinçli olmanızı kolaylaştırmak ve aldığınız tüm engelleri ortadan kaldırmak için adım adım süreçler sunar. Access soru sormayı ve seçim yapmayı öğretir. Bakış açılarını temizler ve enerjiyi dengeler. 

Access Bars®, arzu ettiğiniz her şeyi farklı ve kolay bir şekilde yaratmanız ve hayatınızda şimdiye kadar değiştiremediğiniz şeyleri değiştirmeniz için araçlar ve sorular sunar. Tamamen farkında olmanın ve gerçekte olduğun bilinçli varlık olarak çalışmaya başlamanın yollarını bildiğini ve sağladığını bilmeni (farkında olmanı) sağlar.

Bugün yaşamını kolaylaştıracak ne yaratmak istersin?

Bu dünyayı ve yaşamı daha yaşanabilir hale getirmek için neyi seçerdin?

 Hayatta olmak ne kadar eğlenceli olabilir?

Access Consciousness® (Bilince Erişim) da ilk seminer Acces The Bars® dır. Eğitim 1 tam gün sürmektedir. Başınızda bars adı verilen noktaların her biri yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu dokunuşlar  sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.

Seans sırasında birikmiş elektrik yükü ile birlikte varolan tüm kısıtlamalar ve blokajlar serbest bırakılır. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaların silinmesi gibi.

Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

Access Consciousness® kurucusu Gary Douglas der ki “Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır…

          Access Bars® ve seçim.”

Bu eğitimi birinci kez aldığınızda “uygulayıcı” olur ve seanslar uygulayabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir “eğitmen” olursunuz.

En büyük gücümüz her şeyi değiştirip dönüştürme yeteneğine sahip olmaktır.

Eğitimde; önce teorik bilgi verilecektir ve sonra Access kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in sunduğu eğitim videosu izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler eğitmen gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak 4 bars seansı yapacaklardır.

Yani her bir kişi 2 seans yapmış ve 2 seans almış olacak.

Bu eğitim sonunda kişiler, lisanslı “Access Bars® Uygulayıcısı” olacaklardır.

Eğitim Süresi: 1 Tam Gün (7-8 Saat)

Kolaylaştırıcı: İlkay AS (BF-BP)

Eğitime Katılmak İçin Güncel Etkinlik Takvimine göz atabilirsiniz.

Eğitim Talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim: 0 553 705 50 50

Bizi Takip Edin
Nefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50

Nefes ve Gelişim sitesinde yayınlanan eğitim, atölye, etkinlik, paylaşım, uygulama veya blog yazılarının hiçbiri tıbbi teşhis, tedavi tıbbi bakım ya da doktor tavsiyesi yerine geçmez.

Nefes ve Gelişim sitesi, kolaylaştırıcıları ve eğitmenleri hastalık teşhisinde bulunmaz  ve tedavi yapmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Doktorunuzun önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizde yer alan tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir. Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizde adı geçen tüm faaliyetler bilinçlenmek, farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve kişinin kendi içsel yolculuğunda rehberlik etmek amacındadır.