PLEİADES® ŞİFA SİSTEMİ

Pleiades® Şifa Sistemi, insan hayatının zihinsel, ruhsal, duygusal, bedensel seviyelerinde ve Bilinç boyutunda köklü değişimler başlatan ve el dokunmaksızın uygulanan bir şifa sistemidir.

Bu şifa sistemi, Şeref Tolga Kuralay tarafından bir takım ruhsal deneyimler yaşadıktan sonra keşfedilmiş ve insanlar tarafından farkedilmeye başlamıştır. Pleiades® Şifa Sisteminin etki ettiği alanları tek tek saymak mümkün değildir.

İnsan bilinci, beden yapısı, duygusal yaşamı, zihinsel dünyası, biyolojisi, fizyolojisi ve kimyasal yapısı ile akıl almaz bir bütünlüğe sahiptir. Günümüze kadar insan varlığı hakkında bilgi ve deneyim bakımından bir çok ilerme kaydedilse de yinede sayısız bilinmeyen mevcuttur. Bu bilinmeyenlerin en başın da insan bilinci ve zihni gelmektedir.

Beynimizin nasıl çalıştığı konusunda kayda değer gelişmeler olsa bile henüz halen beyin ve bilinç hakkında açığa çıkmamış gizemler mevcuttur.

Pleiades® Şifa Sistemi bilimsel olarak henüz etkileri somut olarak test edilmese de, bir çok insanın bu sistemi deneyerek ilerleme kaydettiği görülmüştür.

Bu ilerlemeler bedensel rahatsızlıklardan, zihinsel sorunlara, zihinsel sorunlardan duygusal travma problemlerine ve duygusal travma problemlerinden, ruhsal sorunlara kadar her alanda gözlemlenmiş, deneyimlenmiş ve deneyimlenmektedir.

Tüm bu bahsettiklerimizin ötesinde Pleiades® Şifa Sistemi insan bilinci üzerinde ciddi dönüşümler başlatarak insanlara farkındalık ve anlayış konularında da bambaşka pencereler açmıştır ve açmaktadır.

Bugüne kadar bilinen tüm şifa tekniklerinden farklı olduğu ve bu sistemin teknik içermediği keşfedilmiştir.

Bugüne kadar yapılan uygulama ve aktivasyon çalışmalarında deneyime dayalı olarak gözlemlenen en önemli somut tespitler beden otonom sinir sistemi üzerinde başlayan bir dengelemenin seans esnasında istemsiz kas hareketleri olarak kendini göstermesidir.

Bilindiği üzere beden sinir sistemimiz tüm doku, organ, kas ve iskelet sistemimizin yöneticisidir. Sinir sisteminin strese ve çevresel faktörlere vede bilinçaltı kayıtlarına dayalı olarak sekteye uğraması ile tüm beden ve zihin bütünlüğünü yitirmektedir. Bu sebeblere dayalı olarakta bir çok ruhsal sıkıntı ortaya çıkmaktadır.

Pleiades® Şifa Sistemi her yaştan insana  ve tüm canlılara uygulanabilen sistemdir. Pleiades® Şifa sisteminden yaralanmak için sadece rahatsız olmanız gerekmemektedir. Meditasyon, yoga ve benzeri faaliyetler gösteren bireylerin seans uygulamaları sonrasından ilgili oldukları faaliyet alanlarında hızla ivme kaydettikleri ve farkındalıkların da artışların olduğu gözlemlenmiştir.

Pleiades® Şifa Sistemi rahatsızlıkların ötesinde, insanların uzaklaştıkları öz benliklerine yakınlaşmalarını, hayatı farklı pencere ve bakış açıklarından seyredebilme kapasitesine yükselmelerini sağlayan bir şifa sistemidir.

Tüm bunlara dayanarak Pleiades® Sistemi’nin insan varlığı üzerinde her seviye ve boyutta yatay ve dikey anlamda farkındalık ve bilinç kazandıklarını söyleyebiliriz.

PLEİADES BİREYSEL SEANSLAR

Pleaides® Bireysel Seansları, genel dengeleme  üzerine uygulanan seans programlarıdır.

Bireysel seanslar, danışanların rahatsızlığına bakılmaksızın uygulanan programlardır. Belirli bir rahatsızlık üzerine uygulama yapılmaz.

Uygulama, genel olarak tüm bilinç, zihin, beden, ruh bütünlüğüne uygulanır.

Seanslar 3 kere ve 1 gün aralıkla uygulanır. Bireysel seansların 3 seanstan sonra yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak 4 ila 6 sonrasında tekrar yapılabilir veya ihtiyaç kalmayabilir.

Uzaktan ve ya yüz yüze seans almak için bize 0 553 705 50 50 den ya da info@nefesvegelisim.com ‘dan ulaşınız.

Yakından Seans

Pleiades® Bireysel seansları bilinç, ruh, zihin ve beden üzerinde her seviyede bir uygulamadır. Sadece belirli rahatsızlıklar hedef alınmadan rahatsızlıkların nedenleri üzerinde de bir çalışma başlar.

Bireysel seanslar birebir olarak uygulandığında el dokunmaksızın 30-40 dakika süren bir uygulamadır.
Seanslarda hipnoz benzeri uygulamalar kullanılmamaktadır. Sessizlik içerinde  yapılan seans sonunda danışanın geri bildirimleri alınarak kendisine gerekli bilgiler verilir.

Toplamda bir gün ara ile uygulanması uygun olan seanslar üç kere yapılır. Eğer gerekli görülürse devamı için değerlendirme yapılır.
Seanslarda müzik, ritüel ve benzeri araçlar kullanılmamaktadır. Danışan üzerinde tarama, teşhis ve değerlendirme yapılmaz. Seans deneyimleri üzerine gerekli bilgiler seans sonrası danışana açıklanır.

Uzaktan Seans

Pleiades® Şifa Sistemi Uzaktan seans uygulamaları, danışanların uzak mesafede ve gelemeyecek durumda olmaları sonucu uygulanan programlardır.

Bu programlarda uzak ve yakın mesafe arasında etki bakımından fark bulunmamakla beraber danışanın seçimine bırakılmaktadır. Aynı koşullar uzaktan seanslar içinde geçerlidir.

Uzak seanslarda iletişim araçları kullanılmamaktadır. Danışan ile belirlenen saatlerde çalışma başlar. Danışan sırt üstü bir şekilde, gözleri kapalı olarak bulunduğu ortamda seansa katılır.

Seans hazırlık bilgileri iletişim sonrasında kendisine verilmektedir.

Etkinlik Hazırlıkları &

Seans Başlangıcında Yapılması Gerekenler

SEANS HAZIRLIKLARI

1.   Bulunduğunuz ortam temiz, serin, havalandırılmış olmalıdır.

2.   Bulunduğunuz ortamın sessiz olması önemlidir.

3.   Ortam ışıklandırması loş veya karanlık olmalıdır. ​

4.   Manyetik alan yaratan cihazların kapatılması önemlidir.

5.  Uzaktan seans uygulamasında bulunduğunuz ortamda yalnız olmanız tercih edilir.

6.  Elbiseleriniz bedeninizi rahatsız etmemesi için rahat kıyafetleri tercih ediniz.

Seans Başlangıcında Yapılması Gerekenler

1.   Sırtüstü uzanabileceğiniz rahat bir düzlem seçiniz.

2.  Uzandıktan sonra gözlerinizi kapatınız (seans sürecinde kapalı olması tavsiye edilir.)

3.  Rahatsızlığınız yoksa yastık kullanmamaya özen gösteriniz.

4.  Bedeninizin serbest bırakarak gevşemesine izin veriniz.

5.  Sakinleşin

6.  Her seviye ve katmanda varlığınızın dengelenmesi için kendinize izin verin.

​7.  Bedeninizi hissedin ve eğer istemsiz kas hareketleri başlarsa bunun da olmasına izin verin ve sadece kendinizi izleyin.

YÜZ YÜZE YA DA UZAKTAN SEANS ALMAK İÇİN BAŞVUR


  0553  

  705  

  50 50