PLEİADES® UYGULAYICILIK EĞİTİMLERİ

Pleiades 1. Seviye Uygulayıcı Programı İçeriği

Pleiades 1. seviye uygulayıcılık programı 2 gün süren bir çalışmayı kapsar. Çalışmalar 2 gün boyunca 11:00 -16:00  saatleri arasında yapılmaktadır. 2. günün sonunda katılımcı 1. seviye uygulayıcılık sertifikasını almaya hak kazanır. Katılımcıya eğitimden 1 gün sonra 1 saat süreli uzaktan bir seans yapılır. Böylece Katılımcı 3 seans uyumlama ve aktivasyon almış olur.

Program içeriğin de katılımcının inisiye ve uyumlaması yapılarak beden enerji meridyen sisteminin yeniden yapılandırılması süreci başlatılır ve bununla beraber sezgi, algı idrak ve enerjisel boyutlarda hislerinin aktive edilmesi sağlanır.

Program sonunda katılımcı Pleiades Şifa Sistemine uyumlanarak hem kendine hem de etrafına bireysel seanslar uygulayabilecek düzeye gelir.

Pleiades uygulayıcılık programı ile beraber uygulayıcı kendi dönüşüm sürecini de başlatmış olur.

Ayrıca program sonunda,  bilinen tüm şifa tekniklerin sınırlayıcı kural ve kalıplarından özgürleşerek kendinize özel potansiyelinizi keşfedebilirsiniz.

Günümüz şifa çalışmalarının olmaz ise olmazı teknik ve kuralları ile zorlayıcı sistemlere yönlendirmesi ile yorucu hale gelen şifa uygulamaları Pleades Sistemi ile aşılabilmektedir.

Bireylerin,  kendi bioenerjilerini kullanarak,  kendilerini yordukları ve beden enerji meridyen sistemlerinin akışını dengeleyemedikleri,  bioenerji sistem ve tekniklerinin ötesine geçmesini sağlayan Pleiades sistemi,  katılımcıları bioenerji tekniklerinden özgürleştirerek mekanik uygulamalardan, sanatsal yaratımlara geçiş yapmalarını sağlamaktadır.

Önemle bilinmesi gereken temel konu Pleiades Şifa Sistemin çoklu boyut frekans sistemi olmasıdır.

Bu yüzden teknik kullanımı gerekmemektedir. Her teknik, bireyin müdahalesini gerektirdiğinden tekniği uygulayan uygulayıcının kendi enerji sistemini uygulamaya dâhil ettiğinden uygulayıcının bilinç düzeyinde dönüşüm yolu kapanmaktadır.

Pleiades eğitim programlarında şifa sistemleri, işleyişleri, farkları ve süreçleri, evrensel sistem hakkında bilinmeyen ve tamamen deneyim ve yaşamsal tecrübelere dayalı geniş kapsamlı bilgiler verilmektedir.

Pleiades İnisiye ve Uyumlanma Programı
Kendi dönüşüm sürecinizi takip etme, kendi kendinizi dengeleyebilme ve her seviye de enerji meridyen akışını sağlıklı bir şekilde sağlayabilme ve en önemlisi aydınlanma yolculuğunuzu kolaylaştırma amaçlı bir programdır. Zihinsel, duygusal ve Fiziksel olmak üzere çok boyutlu bir şifa sistemini kendi üzerinizde ömür boyu deneyimleme ve hayat kalitenizi arttırma için en etkin program uyumlama programıdır diyebiliriz.
Bu programla beraber algı, idrak ve farkındalık düzeylerinizde belirgin bir genişlemeye şahit olabilirsiniz. Bedensel, zihinsel ve duygusal problemlerinizi farklı algılarla idrak edebilir ve çözümünü sağlayabilirsiniz. Bu programın bireysel seanslar ile farkı, sizi arayıştan özgür kılması ve kendi kendinize yetebilir bir potansiyele taşıyabilmesidir. Kendi yol haritanızı kendiniz çizebilir, içsel bilişinizi açarak bildiklerinizin ötesine geçebilir ve hayatınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz.
Aile hayatınızdan ilişkilerinize, mesleki kariyerinizden sanatsal yeteneklerinize, sosyal faaliyetlerinizden yaşamsal deneyimlerinize kadar köklü değişimlere tanık olabilir ve hayatın farklı pencerelerini keşfedebilir daha da ötesi ruhsal alanda ivme kaydedebilirsiniz.
Kendinizi, bildiğinizin ve sınırladığınızın ötesinde yeniden tanıyabilir ve kendiniz olmanın büyüleyici ihtişamına şahit olabilirsiniz. Pleiades uyumlanma programı sizi tüm teknik ve yöntemlerden özgür kılarak sanatsal ve yaratım yeteneklerinizi keşfetmenize olanak tanıyan bir programdır.

YER : Beylikdüzü/ISTANBUL

SAAT : 11:00-16:00

Eğitmen: Pleiades 3/A MASTER İlkay AS

Kayıt ve Detaylı Bilgi: 0 553 705 50 50

2. Seviye Uygulayıcılık

Pleiades 2. Seviye Uygulayıcı Program İçeriği
Pleiades İkinci Seviye  uygulayıcılık programı Birinci seviye uygulayıcılıkta ilerleme kaydeden ve sistemi kavrayan ve de  algısal boyutta açılımı olan bireylere özgün bir programdır.

Bu seviye de uygulayıcılar İkinci seviye uyumlama programına katılırlar ve günde  4 saat arası süren uygulamalı çalışmalar ile ustalıklarını geliştirirler.

Pleiades ikinci seviye programları 2 gün süren çalışma ve uygulamaları içerir. 2 günün sonunda 2.seviye uygulayıcısı olarak sertifika almaya hak kazanır. eğitimden 1 gün sonra katılımcıya 1 seans uzaktan uygulama yapılır.

Bu program da uygulayıcılar kendileri ve Danışanları üzerinde çok boyutlu şifalandırma yapma özelliği kazanırlar. Sezgilerini kullanmayı ve enerji meridyenleri üzerinde teknik kullanmadan her profile özel çalışma yapabilirler.

Birinci seviye de emeklemeyi ve yürümeyi öğrenen uygulayıcılar İkinci seviye de koşmayı da öğrenirler. Aynı zamanda Seansın haricinde Terapi yapmayı ve danışanların enerji meridyenleri üzerinde ki blokajları çözmelerinde yardımcı olabilirler.

Program içerinde uygulamalı duygusal dönüşüm sistemleri hakkında bilgilendirilen uygulayıcılar ileri düzey uygulayıcı olma vasfını da kazanmış olurlar.

Beden enerji meridyen hatları hakkında genel bilgi ve sistemin öğretilmesi,

Deneyim yolu ile meridyenler üzerinde blokajların dönüştürülmesi ve genel dengenin sağlanmasına yönelik pratikler,

İnsan bilinci ve bilinçaltı hakkında genel bilgiler, bilinçaltında oluşmuş travmatik olaylar ve bunlara bağlı anıların oluşturduğu enerji blokajlarının tespiti, gerek sözlü gerekse sözsüz uygulama pratikleri,

Karma ve geçmişten gelen enerji blokajlarının keşfedilmesi ve farkındalık alanına çıkarılarak dönüştürülmesi (uygulamalı),

Sosyal hayatta bilinçli düzeyde oluşan ancak çözümlenemeyen (para, aşk, ilişki, değersizlik, yalnızlık, başarısızlık, çaresizlik vs.) takıntılara yönelik uygulamaların deneyimlenmesi,

Enerji bedenindeki frekans bozukluklarının derinlemesine çözümlenmesi,
2.seviye uygulayıcılık programına dahildir.

UYGULAYICILIK EĞİTİMİNE KATILMAK İÇİN BAŞVUR


  0553  

  705  

  50 50