NEFES VE GELİŞİM

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan “Nefes ve Gelişim” merkezi, Farkındalık ve Nefes Koçluğu, Bioenerji Eğitimleri, Pleiades Şifa Sistemleri, Theta Healing, Titreşimlerle Dönüşüm Medotu, Access Bars ve Bilinçaltı Dili Okuryazarlığı Eğitimi alanlarında  danışmanlık hizmetleri veriyor. 

Bireysel ve kurumsal farkındalık oluşturmak, her bireyin ve kurumun kendi potansiyelini keşfetmesi, yaşam ve hizmet kalitesini iyileştirerek hedeflerine daha kolay ulaşabilmesi amacıyla kurulan Nefes ve Gelişim, Beylikdüzü’nde hizmet vermektedir. Nefes ve Gelişim Merkezi, gerek bireysel gerekse grup çalışmalarıyla, enerjetik alanda da gelişim ve dönüşüm ve dengelenme sürecini destekliyor.

“Danışanlarımıza yaşam tarzlarında bakış açısı kazandırmak ve doğru nefes çalışmaları ile kendini tanıma ve özgürleştirme yolunda onlara destek vermek amacıyla buradayız ”

Siz de bizim gibi kişisel gelişimin ve eğitimin önemine inanıyorsanız bu yolda bize katılın. Hep beraber maneviyatı güçlü, düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen ve sevmeyi bilen pozitif bireyler olalım.

Kaliteli bir yaşamı seçiyorsanız gelin her şeye yeni baştan başlayalım.