Nefes Koçluğu Eğitimi

NEOENERJİ METODU® NEDİR?

Güncellenmiş yüksek frekanslı titreşimler ile ruh, zihin, beden ve enerjetik yönden bireyin bütüncül olarak denge ve uyum haline gelmesini sağlayan bir metottur.  Neoenerji metodu İlkay AS tarafından kendi deneyimleri sonrasında ortaya çıkmış geniş kapsamlı bir çalışmadır. Bioenerji bilgisi, kuantum bilgisi ve öz farkındalık sağlayan bir çok uyumlama ve aktivasyon içeren yeni jenerasyon bir kuantum denge ve uyum çalışmasıdır.

Bireyin derin uykudan uyanışı bilincin enerjetik dönüşümü ile mümkün olacaktır. Evrensel olarak enerjimizin sadece dengede olması yeterli olmayıp uyum içinde bir yaşam sürmek de önemlidir. Dolayısı ile neoenerji yaklaşımında farkında olmadığın hiçbir şeyi alıp kabul edemezsiniz ve dönüştüremezsiniz. Öncelikle öz farkındalık ile bilincin uyanışı sağlanmalıdır. Ruh, beden, zihin ve enerjetik bütünlük kişinin bilincinde oluşturulacak farkındalık ile mümkün olacaktır.

Çalışmanın ana konusu olan enerji yaklaşımı, bizi kuantum bakış açısı ile bir alan konumunda tutar.

Birey önce içsel özü ile denge ve uyum sürecine girer. Duygusal, düşünsel, zihinsel ve hissel olarak yaşam sürecinde şimdiki konumu ile yüzleşir ve derin çözülmeler ile bilincini uyandırır. Varoluş yolculuğunda yaşadığı deneyimlerin ona yüklediği tanımlamalardan ve etiketlerden arınmaya başlar. Her şeyin kendisinin yarattığı bir illüzyon olduğunu farkederek bunu dönüştürecek olanın yine kendisi olduğunu keşfeder. Neoenerji yaklaşımında kolaylaştırıcı rolünde olan neoenerji uygulayıcıları bilincin uyanışına ve kişinin bütüncül dönüşümüne gözlemci olurlar. (Şahitlik ederler.)

      “SONSUZ OLASILIKLAR EVRENİNDESİN. SEN DÖNÜŞÜRSÜN VE BÜTÜN DÜNYAN DEĞİŞİR!”

   Yüksek Bilinç alanına geç, hayatın ritmini yakala!

                           NEOENERJİ METODU KURUCUSU -EĞİTMENNefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50