Access Bars® Nedir?

Access Bars (Bilince Erişim) Nedir?

”Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz?

Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu dokunuşlar sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır. Bedenimizde biriken olumsuz kayıtların enerji temizliğinin yapıldığı oldukça kolay ve neşeli bir çalışmadır.

 Access Consciousness® 174 ülkede geçerliliği olan uluslararası sertifikası olan sistemdir.

Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.

The Bars® binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarını değiştirdi.

Access Conscioussness’ın sunduğu hayatı değiştiren teknikler, araçlar ve süreçlerden bir tanesi ve birinci basamağıdır. Arzu ettiğiniz hayatı yaratmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Pratik, dinamik ve yararlı, günlük yaşamda daha bilinçli olmanızı kolaylaştırmak ve aldığınız tüm engelleri ortadan kaldırmak için adım adım süreçler sunar. Access soru sormayı ve seçim yapmayı öğretir. Bakış açılarını temizler ve enerjiyi dengeler. 

Access Bars®, arzu ettiğiniz her şeyi farklı ve kolay bir şekilde yaratmanız ve hayatınızda şimdiye kadar değiştiremediğiniz şeyleri değiştirmeniz için araçlar ve sorular sunar. Tamamen farkında olmanın ve gerçekte olduğun bilinçli varlık olarak çalışmaya başlamanın yollarını bildiğini ve sağladığını bilmeni (farkında olmanı) sağlar.

Bugün yaşamını kolaylaştıracak ne yaratmak istersin?

Bu dünyayı ve yaşamı daha yaşanabilir hale getirmek için neyi seçerdin?

 Hayatta olmak ne kadar eğlenceli olabilir?

Nefes ve Gelişim Atölyesi

Kişisel gelişim ve dönüşüm çalışmalarıyla, kendinizi keşfetme yolculuğunda rehberlik eder ve farkındalık oluşturur.

İletişim Bilgileri

www.nefesvegelisim.com www.bioenerjiterapi.com
Beykent, Beylikdüzü İSTANBUL
+90 553 705 50 50